Kontakt oss

Besøksadresse

Engrosfrukt AS
Panoramavegen 36
2760 Brandbu

Besøksadresse salgskontor

Håndverksveien 31
1405 Langhus. Inngang C, 2etg.

Postadresse

Engrosfrukt AS
Postboks 32
N-2712 Brandbu

Organisasjonsnummer

Engrosfrukt AS
991 096 760

 Ansatte

Ved henvendelser vedrørende bestilling og leveranse, vennligst ta direkte kontakt med din grossist. 

Daglig leder

Olav Slette
olav@engrosfrukt.no
Tlf: 91 88 12 03

KAM

Fredrik Slette
fredrik@engrosfrukt.no
tlf: 97 75 12 88

Salgs- og markedsdirektør

Per Engen
per@engrosfrukt.no
Tlf: 90 19 69 35

Regionsansvarlig

Hans-Thomas Henriksen
hansthomas@engrosfrukt.no
Tlf: 930 54 735

Økonomi og administrasjonsansvarlig

Birgitte Blix Stensland
birgitte@engrosfrukt.no
Tlf: 936 09 535

Kvalitetsansvarlig

Kristine T. Lofthaug 
kristine@engrosfrukt.no
Tlf: 950 67 633

Administrasjonsmedarbeider

Berit Sørensen
berit@engrosfrukt.no
Tlf: 41 56 66 13

Salgs- og markedskoordinator

Tine Kvernmo Clemetsen
tine.k@engrosfrukt.no
Tlf: 98 04 83 10