Kontakt oss

Forretningssadresse

Engrosfrukt AS
Panoramavegen 36
2760 Brandbu

Besøksadresse

Håndverksveien 31
1405 Langhus

Postadresse

Engrosfrukt AS
Postboks 32
N-2712 Brandbu

Organisasjonsnummer

991 096 760MVA

Engrosfrukt AS

For henvendelser vedrørende bestilling/levering, vennligst kontakt servicekontoret hos lokal grossist:

 

Servicekontor Engrosfrukt Eugen: Tlf: 22 88 68 50 E-post: bestilling@eugen.as

Servicekontor Engrosfrukt Engrosfrukt Vest: Tlf: 46 50 80 00 E-post: ordre.vest@engrosfrukt.no

Servicekontor Engrosfrukt Meum: Tlf: 33 48 90 90 E-post: bestilling@meum-frukt.no

For kontakt med Engrosfrukt Troye, Encon, Matgrossisten Nord eller Mjøsfrukt, se kontaktinformasjon under fanen: Grossister

 

Ansatte

Salgssjef

Fredrik Slette
fredrik@engrosfrukt.no
Tlf: 977 51 288

Teamleder/Selger Innlandet

Anders Reinemo
anders.reinemo@engrosfrukt.no
Tlf: 936 03 269

Selger Oslo

Christian Fjeldvik 
christian@engrosfrukt.no
Tlf: 913 50 689

Selger Midt-Norge

Adrian Wold
adrian@engrosfrukt.no
Tlf: 995 66 521

Selger Viken omegn

Fredrik Røine
fredrik.roine@engrosfrukt.no
Tlf: 934 06 751

Selger Rogaland

Anders Stokkebø
anders.stokkebo@engrosfrukt.no
Tlf: 452 06 685

Selger Vestfold og Telemark

Anders Meum
anders@meum-frukt.no
Tlf: 932 95 335

Fagkonsulent Vestfold og Telemark

Trond Olaussen
trond@meum-frukt.no
Tlf: 917 57 267

Selger Oslo

Renzo Faitelli
renzo@eugen.as
Tlf: 924 23 792

Selger Sørlandet/Møre og Romsdal

Sylvester Helland
sylvester@eugen.as
Tlf: 904 09 353

Fagsjef

Carl-Johan Lillemägi
calle@engrosfrukt.no
Tlf: 410 10 658

Administrasjonsmedarbeider

Berit Sørensen
berit@engrosfrukt.no
Tlf: 415 66 613

Økonomisjef

Yngve Finkenhavn
yngve@engrosfrukt.no
Tlf: 957 31 998

Administrativ leder

Kristine T. Lofthaug
kristine@engrosfrukt.no  
Tlf: 950 67 633

Salgsdirektør

Olav Slette
olav@engrosfrukt.no
Tlf: 918 81 203