Kontakt oss

Forretningssadresse

Engrosfrukt AS
Panoramavegen 36
2760 Brandbu

Besøksadresse

Håndverksveien 31
1405 Langhus

Postadresse

Engrosfrukt AS
Postboks 32
N-2712 Brandbu

Organisasjonsnummer

991 096 760MVA

Engrosfrukt AS

For henvendelser vedrørende bestilling/levering, vennligst kontakt servicekontoret hos lokal grossist:

 

Servicekontor Engrosfrukt Eugen: Tlf: 22 88 68 50 E-post: bestilling@eugen.as

Servicekontor Engrosfrukt Engrosfrukt Vest: Tlf: 46 50 80 00 E-post: ordre.vest@engrosfrukt.no

For kontakt med Meum, Encon, Matgrossisten Nord eller Mjøsfrukt, se kontaktinformasjon under fanen: Grossister

 

Ansatte

Daglig leder

Jørgen Rustad
jorgen@engrosfrukt.no
Tlf: 918 12 894

Salgsdirektør

Olav Slette
olav@engrosfrukt.no
Tlf: 918 81 203

Kunde- og forretningsutvikler

Fredrik Slette
fredrik@engrosfrukt.no
Tlf: 977 51 288

Salgs- og markedssjef

Birgitte Blix Stensland
birgitte@engrosfrukt.no
Tlf: 936 09 535

Fagsjef

Carl-Johan Lillemägi
calle@engrosfrukt.no  
Tlf: 410 10 658

Kundekonsulent/ Fagansvarlig

Christian Fjeldvik 
christian@eugen.as
Tlf: 913 50 689

Kvalitetsansvarlig 

Kristine T. Lofthaug
kristine@engrosfrukt.no  
Tlf: 950 67 633

Administrasjonsmedarbeider

Berit Sørensen
berit@engrosfrukt.no
Tlf: 415 66 613